Piegādes noteikumi

 

  1. Pasūtot internetā un izvēloties saņemšanas vietu Rīga, Miera iela 15 veikalu, apmaksas veids ir bankas pārskaitījums vai pasūtījuma noformēšna ar apmaksu veikalā.  Šādus  veiktos un apmaksātos sūtījumus  bezmaksas  var  saņemt Miera iela15, Rīgā, saskaņā ar darba laiku :

                           P: 11-19,   O,T :   9-16,       C,P: 11-17  sestdienās no 10.00-14.00 Svētdienās slēgts.

  1. Ogres, Ikšķiles , Salaspils klientu iespējas izmantot bezmaksas piegādi speciāli vienojoties par saņemšanas laiku pēc plkst. 19.45 . Pie pasūtīšanas norādiet , ka vēlaties izmantot šo speciālo priekšrocību. Bet obligāti norādiet savu tālruni , jo kurjers iepriekš ar Jums sazināsies un saskaņos laikus. 
  2. Piegāde pa pastu pēc svara   Piegāde Latvijas teritorijā tiek piedāvāta ar Latvijas pasta starpniecību un pasūtījumi tiek izsūtīti pēc priekšapmaksas saņemšanas vai ar pēcapmaksu.Piegādes maksa visā Latvijas teritorijā saskaņā ar LATVIJAS PASTA TARIFIEM. Pasta piegāde 3-5 dienu laikā, saņemšana pasta nodaļā.    
  3. Piegāde pa pastu ar fiksēto likmi 2.50+PVN-Latvijas teritorijā  var izmantot visiem sūtījumiem, kuri nepārsniedz 1kg svaru un iespējams ievietot kastē 15*20*20cm. Ja izmēri lielāki, jāizvēlas Piegāde pēc svara un izmēra  . 
  4. Ekspreskurjers   Papildus iespēja ātrākai pasūtījuma saņemšanai ir ar ekspreskurjera starpniecību divu darbadienu laikā pēc priekšapmaksas saņemšanas bankas kontā. Piegādes maksa visā Latvijas teritorijā saskaņā ar eksprespasta tarifiem.Piegādes maksa tiek aprēķināta no pasūtījuma svara pēcLatvijas Pasta tarifiem.Prece tiek izsūtīta pēc priekšapmaksas saņemšanas rēķinā norādītajā bankas kontā. 
  5. Sūtījumiem , kuru svars pārsniedz 1 kg vai kuru vērtība pārsniedz 10.00 EUR  pēc pasūtījuma noformēšanas jāapmaksā  ar bankas starpniecību. Pasūtījums tiks nosūtīts pēs naudas saņemšanas  uzņēmuma bankas kontā saskaņā ar pasūtījumā norādīto saņēmēja adresi. 
  6. Pasūtījumu piegādes laiks ir  2-14 dienas precēm, kuras atrodas noliktavā. Precēm ,kuras ir pasūtāmas, pēc pasūtījuma veikšanas tiek precizēts piegādes laiks, tikai tad, ja tas klientu apmierina , preces pasūtījums tiek apstiprināts un izrakstīts rēķins un prece izsūtīta no ES noliktavas. 
  1. Piegādes maksu uz citām valstīm EU lūdzu jautāt . mob. tālr. 29111960