Preču grupas

Ziedūdeņi -hidrolāti

Rožūdens   Lavandas  Burvju lazdas  Kuemelīšu  Melisas   Piparmētras  Apelsīnu  
 
Augu destilāti ir ūdens šķīdumi , kuru iegūst destilējot   ēterisko eļļu ar tvaiku no aromātiskajiem augiem. Augu destilātus destilāti var izmantto kā aromatizētājus, medicīnā un ādas kopšanai. Augu destilāt u apzīmēšani izmanto dažādus nosaukumus , tajā skaitā ziedūdens, HYDROSOL, hydrolate, augu ūdens .
            Augu destilāti tiek ražoti tādā pašā veidā kā ēteriskās eļļas. Tomēr ēteriskās eļļas peld uz augšu destilāta, kur tas tiek noņemts, atstājot tikai ūdens destilāta daļu .  Agrāk ziedūdeņus uzskatīja kā mazāk svarīgu  blakusproduktu, mūsdienās ziedūdeņi iegūst arvien lielāku nozīmi savu vērtīgo īpašību dēļ. 
           Destilācijas zinātne balstās uz to, ka dažādas vielas iztvaiko dažādās temperatūrās. Atšķirībā no citām ieguves tehnoloģijām, kas balstītas uz šķīdību savienojuma vai nu ūdenī vai eļļā, destilācijas būs atsevišķa komponentus, neatkarīgi no to šķīdības. Destilāts saturēs savienojumi, kas iztvaiko zemākās  temperatūras nekā vārās ūdens. Destilāts satur ēteriskās eļļas savienojumus, kā arī organiskās skābes. Savienojumi ar lielāku iztvaikošanas punktu ietver daudzus ūdenī šķīstošos augu pigmentu un flavonoīdus.
              Ziedūdeņi satur atšķaidītu ēterisko  eļļu, tie satur arī daudz vairāk  organiskās skābes nekā tīras ēteriskās eļļas, padarot tos ādai draudzīgs
Kosmētikas un parfimērijas ražotāji ir atraduši  daudz  pielietojumus augu izcelsmes destilātiem. PH līmenis start 5-6 pH padara tos piemērotus lietošanai, kā sejas toneri ,  kā telpas , ķermeņa atsvaidzinātājus. .
 

 

 

lasīt vairāk  Augu  destilāti

Skatīt kā:   Saraksts Saraksts / Režģis Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Dabīgas kosmētikas gatavošanas  pamatkurss
Kosmētikas pagatavošanas skola Zināšanas par kosmētikas pagatavošanu  rada lieliskus pri..
12,00€
Bez nodokļa: 9,92€
..
1,50€
Bez nodokļa: 1,24€