Preču grupas
  • carm
  • spirta raugs

Dzidrinātājs k

Modelis: Vīna dzidrinātājs K
Pieejamība: Pieejams
Cena: 1,00€
Bez nodokļa: 0,83€
Daudzums:  
   - VAI -   

Vīna dzidrinātājs K ir šķidrs vīna dzidrinātājs. Paredzēts 20-25 litriem vīna.

 

Kā darbojas dzidrinātājs K ?

Pēc vīna fermentācijas pabeigšanas, vīns satur daudzus biljonus sīka izmēra negatīvi lādētas daļiņas no rauga šūnu  pārpalikumiem.

Rauga šūnām nepieciešams ļoti ilgs laiks , lai tās dabīgā ceļā izgulsnētos  trauka dibenā. Pat, tad , ja vīnam atļauj nostāvēties ilgu laiku, neliels daudzums mikroskopisko rauga  šūnu daļiņas nenosēžas bet turpina migrēt vīnā. Dzidrinātāji attīra vīnu saķerot šīs sīkās daļiņas un savienojot lielākos  peldošos gabalos, kuri tiek nosēdināti fermentācijas trauka apakšā. Dzidrinātāji bieži tiek lietoti , lai uzlabotu vīna aromātu un nogatavināšanās fāzes stabilizācijai. Dzidrinātājs K ir (silica )želeja , kas ir negatīvi lādēta, pievienota vīnam veido statisko lādējumu vīna traukā .

Dzidrinātājs C ir pozitīvi lādēts polimērs, pagatavots no vēžveidīgo ārējām  čaulām , kuras pakļautas apstrādei. Tiek uzskatīts , ka tas nav alerģisks  materiāls.

Labāku rezultātu sasniegšanai tiek lietots 2 stundas pēc dzidrinātāja K , jo tiek uzskatīts , ka Negatīvi lādētās daļiņas un  dzidrinātājs K uzbrūk dzidrinātājam C veidojot smagus vielu kunkuļus, kuri tūlīt pat nokrīt trauka dibenā. Kā rezultātā Jūsu vīns iegūst  ļoti dzidra vīna skatu. Viss dzidrinātāja K un C daļas tiek atstātas trauka apakšā , kad Jūs novelkat ar pārliešanas šļūteni savu vīnu.

 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: